درباره ما

شرکت لایف برد سازه


لایف برد سازه در سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را با سرمایه‌گذاری، طراحی و اجرای پروژه‌های ساختمانی آغاز کرد. همانطور که می‌دانید اجرای یک پروژه ساختمانی مراحل و خدمات مختلفی دارد. لایف برد سازه، از بازسازی‌های کوچک تا ساخت برج‌های مدرن، نیاز مخاطبین خود را پوشش می‌دهد.

هدف اصلی لایف برد سازه در واقع ایجاد تغییر و تحولات ارزشمند در صنعت ساخت و ساز است. به همین منظور برای انجام صفر تا صد پروژه‌ها، با کشف استعدادهای درخشان، گروهی از خلاق‌ترین مهندسین ایرانی را گردهم  آورده است.

سعید جابری، مالک هلدینگ لایف‌برد ملل و رئیس هیئت مدیره شرکت لایف برد سازه معتقد است که‌ دستیابی به چشم اندازها و اهداف یک پروژه، تنها با تمرکز بر ابتکار و خلاقیت امکان‌پذیر خواهد بود.

ما در تمام مقیاس ها و زمینه های ساختمان به صورت حرفه ای فعالیت می کنیم؛ هدف ما ایجاد تحول و دگرگونی در فضاها با رویکردی متفاوت و خاص است.

احترام به طبیعت

لایف برد سازه به عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین مجریان پروژه‌های ساختمانی، به تمام اصول مربوط به «مسئولیت‌های اجتماعی» احترام می‌گذارد و خود را حامی محیط زیست می‌داند. بنابراین برای اجرای طرح‌ها، با بکار گیری انواع تکنولوژی‌ها و همچنین ارائه راه حل‌های کارآمد، حفاظت از محیط زیست را در اولویت کار خود قرار می‌ دهد.

آنچه فقط با ما تجربه خواهید کرد

برای اجرای پروژه‌های ساختمانی، هر تصمیمی که توسط مجریان گرفته می‌شود، قطعا تأثیر بسزایی بر کل پروژه خواهد داشت. به همین دلیل برای شروع کار، از اهمیت «انتخاب بهترین‌های این حوزه» نمی‌توان چشم پوشی کرد. بنابراین بررسی مزایای رقابتی شرکت‌ها، اولین کاری‌ست که مخاطبان انجام می‌دهند.

چرا لایف برد سازه را انتخاب کنیم؟

چون علاوه‌بر این که خدمات کاملی در زمینه سرمایه‌گذاری، طراحی و اجرای پروژه‌های ساختمانی ارائه می‌دهد، به ایمنی، کیفیت و نوآوری توجه ویژه‌ای دارد.

ایمنی

رعایت تمام نکات ایمنی در زمینه ساخت و ساز،‌ از مهم‌ترین ویژگی‌های لایف برد سازه به شمار می‌آید. در واقع زمانی که با این شرکت کار می‌کنید، اطمینان خواهید داشت که کوچک‌ترین مورد ایمنی، مورد توجه قرار گرفته است.

کیفیت

لایف برد سازه کیفیت تمام پروژه‌هایی که انجام می‌دهد را تضمین می‌کند و این تضمین یک ضمانت معتبر است.

از زمانی که مخاطبین نیاز خود را با ما در میان می‌گذارند؛ تا زمان تحویل پروژه، مهندسین ما دائماً در حال انجام بررسی‌ کیفیت پروژه‌ها هستند. به این ترتیب، ایده‌های بسیار کارآمدی را حین کار ارائه می‌دهند. این امر موجب هم فکری طرفین و دستیابی به نتیجه مطلوب می‌شود.

نوآوری

خلاقیت و نوآوری در صنعت ساخت و ساز یک فاکتور مهم قلمداد می‌شود. لایف برد سازه در اجرای تمام کارهای خود این مسئله مهم را در نظر گرفته است. عموم کارهایی که توسط این شرکت انجام می‌شود معمولاً مبتنی بر نوآوری‌های بین‌المللی است. در واقع امضای مهندسین این شرکت، نشانه تبدیل شدن پروژه‌ها به نمونه‌ای از دستاوردهای دنیای مدرن است.